KANALIE 3

Posted by

Kanalie 3!

 

Kiedyś, gdy przyszedłem do domu, włączyłem telewizor, który był nastawiony na kanał „PLANETE”. Tam był program Żydowski, który jest jednym z dowodów, że holokaustu w ogóle nie było, że holokaust jest wymyślony, jak wszystko przez Żydów, aby grać na uczuciach Narodów Świata! Żydzi są zdolni do najgorszych podłości, że nie raz umysł normalnego człowieka nie może pojąć. Wszystko robią, aby prawda nie wyszła na światło dzienne!

Oto program, który oglądałem i to nie cały, bo jak włączyłem telewizor, to opowiadanie tej pani było w toku.

W pewnych koszarach w Izraelu, naprzeciwko młodych ludzi obojga płci, w mundurach wojskowych, siedzi pani, która opowiada swoją historię życia i jacy to Polacy są niedobrzy.

Opowieść tej pani zaczyna się w getcie warszawskim, z którego Polacy pomogli jej wyjść. Poprosiła o metrykę chrztu, którą jej ktoś załatwił i wyjechała z Warszawy do Krakowa. W Krakowie pracowała na poczcie do końca wojny. Ktoś jednak zauważył, że ona jest Żydówką, więc poproszono o metrykę i bardzo długo sprawdzali. Okazało się, że metryka chrztu była prawdziwa. Opowiadała również, że bardzo wielu Polaków pomagało Żydom przetrwać okupację, o czym świadczy ilość odznaczeń, które bezprawnie jakieś nic nieznaczące państewko, Rozdaje za uratowanie żydziaka! Mówiła również o tym, że jak Niemcy rozstrzelali Żydów w getcie warszawskim, to Polacy mieli przygotowane specjalne przyrządy, którymi Żydom ucinali palce z pierścionkami, oraz wyrywali złote zęby!

Na końcu pokazali tą panią jak spaceruje i zasmradza Kraków!

KANALIE! Mądry człowiek wiedziałby, że żaden Polak nie wszedłby do getta!

Dzisiaj byłem w kościele, i też przyszedłem zbulwersowany, bo zdawało mi się, że jestem Żydem. Tam zmuszano mnie do śpiewania „Naród wybrany chwali swego Pana!” Przecież narodem wybranym, jak twierdzą Żydzi są oni, a nowy testament mówi, że są narodem przeklętym przez ludzi i Boga! Kanalie!

Już tak zażydzili Kościół Polski, że wstyd chodzić do kościoła. Nikt się im w kościele nie kłaniał, to wprowadzili znak pokoju. Teraz wszyscy się kłaniają! Jeśli Kościół Katolicki uznaje „naród wybrany” to znaczy, że uznaje kłamstwo Żydowskie, że Pan Bóg jest rasistą? Myślałem, że mój Bóg wybrał wszystkich ludzi na całym świecie i wszystko, co stworzył. Wystarczyłoby wtedy zmienić na „Wszystko stworzenie chwali swego Pana!” Widocznie Żydzi już opanowali Kościół Katolicki w Polsce!

Choćby nawet instytut żydowski i historycy żydowscy dostali wścieklizny, to nigdy Żyd nie będzie Polakiem!

Nie wiem, co się w tej Polsce dzieje, każdy Polak, który chce coś zrobić, żebrze o pieniądze! Nie ma takich Polaków, który zainwestowałby w rozgłośnię telewizyjną, zakazałby przyjmowania do pracy Żydów i nadawał programy antyżydowskie, tak jak to robi TVN, tylko, że pan Walter pokazuje Żydów. Np. Grossa!

Wiązałem nadzieję w telewizji „TRWAM”, ale też się zawiodłem i zdaje mi się, że Ojciec Ryzyk sprzedałby duszę diabłu za parę groszy! Jest to najbardziej łakomy ksiądz, jakiego widziałem! Prezenterów też ma większość Żydów. Jemu nie chodzi o Polskę, ani o kościół, tylko o pieniądze!

Liga Polskich Rodzin!!! Myślałem, że liderzy tej partii utworzą kiedyś silną opozycję, opartą na narodzie polskim, ale gdy liderzy tego ugrupowania zaczęli się podlić koalicją z partią Żydowską i sprzedaliby Polskę za parę groszy, żeby tylko się obłowić, to ręce mi opadły! Dzisiaj powieszą gwiazdę Dawida w sejmie i w senacie, potem zdejmą krzyż, bo Żydzi nie znoszą krzyża, potem zdejmą Orła Białego i powieszą flagę Izraela! Już dzisiaj mogą to zrobić, bo mają większość w sejmie i w senacie.

Oni czekają na lepszą koniunkturę, kiedy nie będzie odwrotu. Już idzie do tego, że Polacy wyjeżdżają na saksy, a pozostają w kraju Żydzi. Żyd nie wyjedzie, bo oni pracą się nie zhańbią. Mają od tego Polaków!

ŻYDZI NA MADAGASKAR!!!