KANALIE 4

Posted by

Kanalie 4!

 

 

Dzisiaj jest rocznica pogromu Polaków na Wołyniu! Włączyłem telewizor na program III TVP i co widzę???? Co widzę??? Nawet, za najgorszych czasów rządów komuny nie można było takich rzeczy oglądać! Widzę piękny pomnik, w formie miecza i jakieś słupy z iglicami na wierzchołkach! Nic więcej! Na dole ekranu pisało, że to jest w Warszawie. Było jakichś dwoje biskupów, biskupów w generalskich mundurach, z nosami poniżej ucha, pokropili pomnik i ludzi i zniknęli! A jakże! Była i salwa honorowa, z której jestem zawsze dumny, bo Polacy ją wykonywali. Przyszło w końcu, do składania wieńców. Był wieniec od prezydenta, był również wieniec od Sejmu, który składał pan poseł Putra. Ale już od Ministra Obrony Narodowej składał czysty Słowianin admirał ROLIK, od organizacji Pamięci Narodowej, składał pan PRZEWOŹNIK, też czysty Słowianin. A gdy przyszło do składania wieńca od Narodu ( gdzie nie wymieniono, że od Narodu Polskiego) składała pani, że widać było, że reżyser programu nawet się wstydził, bo szybko przełączył na inny obraz, aby nie było widać żydowskiego pochodzenia tej pani. Kanalie!!!

Jednak mnie jako katolikowi, wierzącemu brakowało KRZYŻA! Teraz wszyscy milczą? Dlaczego? Gdzie jest Episkopat Polski? Czy już jest tak dalece zażydzony, że wystarczy mu, że nie ma ustroju, który tak nienawidzili, a teraz to nie musi być wcale krzyży?

Tak, to prawda! Teraz kler żyje sobie jak udzielni książęta, opływają we wszystko i po co im teraz krzyże.

Nikt Wam Panowie Biskupi nie zazdrości dobrobytu. Jednak powinniście trochę odżydzić Kościół Katolicki, zaczynając od Biskupów. Jeszcze raz piszę, że Naród Polski, nie wierzy Żydom, którzy zostali kapłanami i Biskupami, że zrobili to z czystej miłości do Pana Boga. Żydzi nawet dzisiaj w Kościele piszą przebieg mszy i co powinno się śpiewać! Jednak Episkopat powinien zwrócić uwagę, jakie głupoty piszą! Można to było mówić wieśniakom w XIV i XV wieku. Dzisiejszy człowiek jest myślący i wie, że Pan Bóg nie może być rasistą, a jedna z pieśni ma refren „ Naród wybrany chwali swego Pana”. Wiemy kto, jest narodem wybranym i dla tego, co ten naród wybrany mówi to my nie wierzymy. Tak jak Grossowi w jego książkach!!!!!

ŻYDZI, ŁAPY PRECZ OD POLSKI!!!