PolskaW.pl https://www.polskaw.com BOG HONOR OJCZYZNA Fri, 19 May 2017 19:15:25 +0000 pl-PL hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.7.6 https://www.polskaw.com/wp-content/uploads/2017/03/cropped-11209_kotwica-32x32.jpg PolskaW.pl https://www.polskaw.com 32 32 KANALIE 4 https://www.polskaw.com/2017/05/01/kanalie-4/ Mon, 01 May 2017 00:10:06 +0000 https://www.polskaw.com/?p=185 Kanalie 4!

 

 

Dzisiaj jest rocznica pogromu Polaków na Wołyniu! Włączyłem telewizor na program III TVP i co widzę???? Co widzę??? Nawet, za najgorszych czasów rządów komuny nie można było takich rzeczy oglądać! Widzę piękny pomnik, w formie miecza i jakieś słupy z iglicami na wierzchołkach! Nic więcej! Na dole ekranu pisało, że to jest w Warszawie. Było jakichś dwoje biskupów, biskupów w generalskich mundurach, z nosami poniżej ucha, pokropili pomnik i ludzi i zniknęli! A jakże! Była i salwa honorowa, z której jestem zawsze dumny, bo Polacy ją wykonywali. Przyszło w końcu, do składania wieńców. Był wieniec od prezydenta, był również wieniec od Sejmu, który składał pan poseł Putra. Ale już od Ministra Obrony Narodowej składał czysty Słowianin admirał ROLIK, od organizacji Pamięci Narodowej, składał pan PRZEWOŹNIK, też czysty Słowianin. A gdy przyszło do składania wieńca od Narodu ( gdzie nie wymieniono, że od Narodu Polskiego) składała pani, że widać było, że reżyser programu nawet się wstydził, bo szybko przełączył na inny obraz, aby nie było widać żydowskiego pochodzenia tej pani. Kanalie!!!

Jednak mnie jako katolikowi, wierzącemu brakowało KRZYŻA! Teraz wszyscy milczą? Dlaczego? Gdzie jest Episkopat Polski? Czy już jest tak dalece zażydzony, że wystarczy mu, że nie ma ustroju, który tak nienawidzili, a teraz to nie musi być wcale krzyży?

Tak, to prawda! Teraz kler żyje sobie jak udzielni książęta, opływają we wszystko i po co im teraz krzyże.

Nikt Wam Panowie Biskupi nie zazdrości dobrobytu. Jednak powinniście trochę odżydzić Kościół Katolicki, zaczynając od Biskupów. Jeszcze raz piszę, że Naród Polski, nie wierzy Żydom, którzy zostali kapłanami i Biskupami, że zrobili to z czystej miłości do Pana Boga. Żydzi nawet dzisiaj w Kościele piszą przebieg mszy i co powinno się śpiewać! Jednak Episkopat powinien zwrócić uwagę, jakie głupoty piszą! Można to było mówić wieśniakom w XIV i XV wieku. Dzisiejszy człowiek jest myślący i wie, że Pan Bóg nie może być rasistą, a jedna z pieśni ma refren „ Naród wybrany chwali swego Pana”. Wiemy kto, jest narodem wybranym i dla tego, co ten naród wybrany mówi to my nie wierzymy. Tak jak Grossowi w jego książkach!!!!!

ŻYDZI, ŁAPY PRECZ OD POLSKI!!!

 

]]>
KANALIE 3 https://www.polskaw.com/2017/05/01/kanalie-3/ Mon, 01 May 2017 00:07:07 +0000 https://www.polskaw.com/?p=183 Kanalie 3!

 

Kiedyś, gdy przyszedłem do domu, włączyłem telewizor, który był nastawiony na kanał „PLANETE”. Tam był program Żydowski, który jest jednym z dowodów, że holokaustu w ogóle nie było, że holokaust jest wymyślony, jak wszystko przez Żydów, aby grać na uczuciach Narodów Świata! Żydzi są zdolni do najgorszych podłości, że nie raz umysł normalnego człowieka nie może pojąć. Wszystko robią, aby prawda nie wyszła na światło dzienne!

Oto program, który oglądałem i to nie cały, bo jak włączyłem telewizor, to opowiadanie tej pani było w toku.

W pewnych koszarach w Izraelu, naprzeciwko młodych ludzi obojga płci, w mundurach wojskowych, siedzi pani, która opowiada swoją historię życia i jacy to Polacy są niedobrzy.

Opowieść tej pani zaczyna się w getcie warszawskim, z którego Polacy pomogli jej wyjść. Poprosiła o metrykę chrztu, którą jej ktoś załatwił i wyjechała z Warszawy do Krakowa. W Krakowie pracowała na poczcie do końca wojny. Ktoś jednak zauważył, że ona jest Żydówką, więc poproszono o metrykę i bardzo długo sprawdzali. Okazało się, że metryka chrztu była prawdziwa. Opowiadała również, że bardzo wielu Polaków pomagało Żydom przetrwać okupację, o czym świadczy ilość odznaczeń, które bezprawnie jakieś nic nieznaczące państewko, Rozdaje za uratowanie żydziaka! Mówiła również o tym, że jak Niemcy rozstrzelali Żydów w getcie warszawskim, to Polacy mieli przygotowane specjalne przyrządy, którymi Żydom ucinali palce z pierścionkami, oraz wyrywali złote zęby!

Na końcu pokazali tą panią jak spaceruje i zasmradza Kraków!

KANALIE! Mądry człowiek wiedziałby, że żaden Polak nie wszedłby do getta!

Dzisiaj byłem w kościele, i też przyszedłem zbulwersowany, bo zdawało mi się, że jestem Żydem. Tam zmuszano mnie do śpiewania „Naród wybrany chwali swego Pana!” Przecież narodem wybranym, jak twierdzą Żydzi są oni, a nowy testament mówi, że są narodem przeklętym przez ludzi i Boga! Kanalie!

Już tak zażydzili Kościół Polski, że wstyd chodzić do kościoła. Nikt się im w kościele nie kłaniał, to wprowadzili znak pokoju. Teraz wszyscy się kłaniają! Jeśli Kościół Katolicki uznaje „naród wybrany” to znaczy, że uznaje kłamstwo Żydowskie, że Pan Bóg jest rasistą? Myślałem, że mój Bóg wybrał wszystkich ludzi na całym świecie i wszystko, co stworzył. Wystarczyłoby wtedy zmienić na „Wszystko stworzenie chwali swego Pana!” Widocznie Żydzi już opanowali Kościół Katolicki w Polsce!

Choćby nawet instytut żydowski i historycy żydowscy dostali wścieklizny, to nigdy Żyd nie będzie Polakiem!

Nie wiem, co się w tej Polsce dzieje, każdy Polak, który chce coś zrobić, żebrze o pieniądze! Nie ma takich Polaków, który zainwestowałby w rozgłośnię telewizyjną, zakazałby przyjmowania do pracy Żydów i nadawał programy antyżydowskie, tak jak to robi TVN, tylko, że pan Walter pokazuje Żydów. Np. Grossa!

Wiązałem nadzieję w telewizji „TRWAM”, ale też się zawiodłem i zdaje mi się, że Ojciec Ryzyk sprzedałby duszę diabłu za parę groszy! Jest to najbardziej łakomy ksiądz, jakiego widziałem! Prezenterów też ma większość Żydów. Jemu nie chodzi o Polskę, ani o kościół, tylko o pieniądze!

Liga Polskich Rodzin!!! Myślałem, że liderzy tej partii utworzą kiedyś silną opozycję, opartą na narodzie polskim, ale gdy liderzy tego ugrupowania zaczęli się podlić koalicją z partią Żydowską i sprzedaliby Polskę za parę groszy, żeby tylko się obłowić, to ręce mi opadły! Dzisiaj powieszą gwiazdę Dawida w sejmie i w senacie, potem zdejmą krzyż, bo Żydzi nie znoszą krzyża, potem zdejmą Orła Białego i powieszą flagę Izraela! Już dzisiaj mogą to zrobić, bo mają większość w sejmie i w senacie.

Oni czekają na lepszą koniunkturę, kiedy nie będzie odwrotu. Już idzie do tego, że Polacy wyjeżdżają na saksy, a pozostają w kraju Żydzi. Żyd nie wyjedzie, bo oni pracą się nie zhańbią. Mają od tego Polaków!

ŻYDZI NA MADAGASKAR!!!

]]>
Oszustwo wszechczasów: Fuhrer nie zginął w 1945r https://www.polskaw.com/2017/03/30/oszustwo-wszechczasow-fuhrer-nie-zginal-w-1945r/ Thu, 30 Mar 2017 12:14:30 +0000 https://www.polskaw.com/?p=169

]]>
OBUDŹ SIĘ POLSKO https://www.polskaw.com/2017/03/28/obudz-sie-polsko/ Tue, 28 Mar 2017 03:24:39 +0000 https://www.polskaw.com/?p=167

]]>
Wypadki BOR za czasów PO,SLD i PiS. https://www.polskaw.com/2017/03/19/wypadki-bor-za-czasow-posld-i-pis/ Sun, 19 Mar 2017 19:27:11 +0000 https://www.polskaw.com/?p=157 ]]> SPOSOBÓW NA MANIPULACJĘ SPOŁECZEŃSTWEM przez PARTIE https://www.polskaw.com/2017/03/18/sposobow-na-manipulacje-spoleczenstwem-przez-partie/ Sat, 18 Mar 2017 17:06:14 +0000 https://www.polskaw.com/?p=149 SPOSOBÓW NA MANIPULACJĘ SPOŁECZEŃSTWEM przez PARTIE

 

1 – ODWRÓĆ UWAGĘ

Kluczowym elementem kontroli społeczeństwa jest strategia polegająca na odwróceniu uwagi publicznej od istotnych spraw i zmian dokonywanych przez polityczne i ekonomiczne elity, poprzez technikę ciągłego rozpraszania uwagi i nagromadzenia nieistotnych informacji.

Strategia odwrócenia uwagi jest również niezbędna aby zapobiec zainteresowaniu społeczeństwa podstawową wiedzą z zakresu nauki, ekonomii, psychologii, neurobiologii i cybernetyki.

„Opinia publiczna odwrócona od realnych problemów społecznych, zniewolona przez nieważne sprawy.

Spraw, by społeczeństwo było zajęte, zajęte, zajęte, bez czasu na myślenie, wciąż na roli ze zwierzętami (cyt. tłum. za „Silent Weapons for Quiet Wars”).

 

2 – STWÓRZ PROBLEMY, PO CZYM ZAPROPONUJ ROZWIĄZANIE

 

Ta metoda jest również nazywana „problem – reakcja – rozwiązanie”. Tworzy problem, „sytuację”, mającą na celu wywołanie reakcji u odbiorców, którzy będą się domagali podjęcia pewnych kroków zapobiegawczych.

Na przykład: pozwól na rozprzestrzenienie się przemocy, lub zaaranżuj krwawe ataki tak, aby społeczeństwo przyjęło zaostrzenie norm prawnych i przepisów za cenę własnej wolności.

(Przykład-spalenie Reichstgu, WTC…)

 

Lub: wykreuj kryzys ekonomiczny aby usprawiedliwić radykalne cięcia praw społeczeństwa i demontaż świadczeń społecznych.

 

3 – STOPNIUJ ZMIANY

Akceptacja aż do nieakceptowanego poziomu. Przesuwaj granicę stopniowo, krok po kroku, przez kolejne lata. W ten sposób przeforsowano radykalnie nowe warunki społeczno-ekonomiczne (neoliberalizm) w latach 1980. i 1990.: minimum świadczeń, prywatyzacja, niepewność jutra, elastyczność, masowe bezrobocie, poziom płac, brak gwarancji godnego zarobku – zmiany, które wprowadzone naraz wywołałyby rewolucję.

 

4 – ODWLEKAJ ZMIANY

Kolejny sposób na wywołanie akceptacji niemile widzianej zmiany to przedstawienie jej jako „bolesnej konieczności” i otrzymanie przyzwolenia społeczeństwa na wprowadzenie jej w życie w przyszłości. Łatwiej zaakceptować przyszłe poświęcenie, niż poddać się mu z miejsca.

Do tego społeczeństwo, gawiedź, ma zawsze naiwną tendencję do zakładania, że „wszystko będzie dobrze” i że być może uda się uniknąć poświęcenia.

Taka strategia daje społeczeństwu więcej czasu na oswojenie się ze świadomością zmiany, a także na akceptację tej zmiany w atmosferze rezygnacji, kiedy przyjdzie czas.

 

5 – MÓW DO SPOŁECZEŃSTWA JAK DO MAŁEGO DZIECKA

 

Większość treści skierowanych do opinii publicznej wykorzystuje sposób wysławiania się, argumentowania czy wręcz tonu protekcjonalnego, jakiego używa się przemawiając do dzieci lub umysłowo chorych. Im bardziej usiłuje się zamglić obraz swojemu rozmówcy, tym chętniej sięga się po taki ton. Dlaczego?

„Jeśli będziesz mówić do osoby tak, jakby miała ona 12 lat, to wtedy, z powodu sugestii, osoba ta prawdopodobnie odpowie lub zareaguje bezkrytycznie, tak jakby rzeczywiście miała 12 lub mniej lat” (zob. Silent Weapons for Quiet War).

 

6 – SKUP SIĘ NA EMOCJACH, NIE NA REFLEKSJI

 

Wykorzystywanie aspektu emocjonalnego to klasyczna technika mająca na celu obejście racjonalnej analizy i zdrowego rozsądku jednostki.

Co więcej, użycie mowy nacechowanej emocjonalnie otwiera drzwi do podświadomego zaszczepienia danych idei, pragnień, lęków i niepokojów, impulsów i wywołania określonych zachowań.

 

7 – UTRZYMAJ SPOŁECZEŃSTWO W IGNORANCJI I PRZECIĘTNOŚCI

 

Spraw, aby społeczeństwo było niezdolne do zrozumienia technik oraz metod kontroli i zniewolenia.

„Edukacja oferowana niższym klasom musi być na tyle uboga i przeciętna na ile to możliwe, aby przepaść ignorancji pomiędzy niższymi a wyższymi klasami była dla niższych klas niezrozumiała (zob. Silent Weapons for Quiet War).

 

8 – UTWIERDŹ SPOŁECZEŃSTWO W PRZEKONANIU, ŻE DOBRZE JEST BYĆ PRZECIĘTNYM

Spraw, aby społeczeństwo uwierzyło, że to „cool” być głupim, wulgarnym i niewykształconym.

 

9 – ZAMIEŃ BUNT NA POCZUCIE WINY

Pozwól, aby jednostki uwierzyły, że są jedynymi winnymi swoich niepowodzeń, a to przez niedostatek inteligencji, zdolności, starań.

Tak więc, zamiast buntować się przeciwko systemowi ekonomicznemu, jednostka będzie żyła w poczuciu dewaluacji własnej wartości, winy, co prowadzi do depresji, a ta do zahamowania działań.

A bez działań nie ma rewolucji!

 

10 – POZNAJ LUDZI LEPIEJ NIŻ ONI SAMYCH SIEBIE

 

Przez ostatnich 50 lat szybki postęp w nauce wygenerował rosnącą przepaść pomiędzy wiedzą dostępną szerokim masom a tą zarezerwowaną dla wąskich elit.

Dzięki biologii, neurobiologii i psychologii stosowanej „system” osiągnął zaawansowaną wiedzę na temat istnień ludzkich, zarówno fizyczną jak i psychologiczną.

Obecnie system zna lepiej jednostkę niż ona sama siebie. Oznacza to, że w większości przypadków ma on większą kontrolę nad jednostkami, niż jednostki nad sobą.

http://markd.pl

]]>
Lucyfer w Watykanie Bóg Kościoła Rzymsko-Katolickiego https://www.polskaw.com/2017/03/18/lucyfer-w-watykanie-bog-kosciola-rzymsko-katolickiego/ Sat, 18 Mar 2017 16:22:28 +0000 https://www.polskaw.com/?p=146 ]]> Inka https://www.polskaw.com/2017/03/17/inka/ Fri, 17 Mar 2017 01:32:59 +0000 https://www.polskaw.com/?p=138
66 lat temu, 28 sierpnia 1946 r., o godz. 6.15 w gdańskim więzieniu przy ul. Kurkowej 12, komunistyczni oprawcy zamordowali siedemnastoletnią sanitariuszkę 5 Brygady Wileńskiej AK Danutę Siedzikówną ps. „Inka”.

 

]]>
CZY TO KONIEC MIEDZYMORZA? https://www.polskaw.com/2017/03/16/czy-to-koniec-miedzymorza/ Thu, 16 Mar 2017 15:17:10 +0000 https://www.polskaw.com/?p=133

]]>
MUSISZ TO ZOBACZYC ! Wałęsa wiedział co się działo na Ukrainie gdy groził wyrzucaniem przez okna? https://www.polskaw.com/2017/03/14/musiszto-zobaczyc/ Tue, 14 Mar 2017 22:56:48 +0000 https://www.polskaw.com/?p=124

]]>